این صفحه شما را به مطلب زیر هدایت می‌کند:
لینک به صفحه «مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه - تازه ها و امکانات بخش اتوماسیون اداری» تا ۴٠ ثانیه دیگر نمایش داده می‌شود.
مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه - تازه ها و امکانات بخش اتوماسیون اداری - - - - - - -  >   >   > تازه ها و امکانات بخش اتوماسیون اداری      پس از هر بار بروزرسانی نرم افزار اتوماسیون اداری امکانات جدید به آن اضافه می شود که سری تغییرات  اخیر آن در جداول ذیل آمده است: 93/03/13 ردیف عنوان امکان جدید توضیحات 1 کنترل حجم فايل در زمان Uploadآن در الگوهاي نامه در اين تغيير کنترل حجم فايل در قسمت الگوي نامه به دو صورت اخطار و جلوگيري در يک محدوده حجمي امکان‌پذير است. براي مثال بين 100KBتا 200KBاخطار مشاهده و بالاتر از 200KBجلوگيري شود.  2 اضافه شدن ستون شماره نامه در پخش فکس‌هاي دريافتي با اضافه شدن اين ستون در پخش فکس‌هاي دريافتي شماره نامه مقصد فکس تبديل شده به نامه قابل رويت مي‌باشد. 3 تغيير واحد سقف پيوست از MBبه KB واحد سقف پيوست‌ها از MBبه  KBتغيير پيدا کرده است. 4 امکان ايجاد محدوده دسترسي در انواع سازمان‌هاي مرتبط با استفاده از اين امکان مي‌توان سازمان‌هاي مرتبط را نيز در محدوده دسترسي خاصي قرار داد. 5 چاپ گروهي با استفاه از اين امکان در پنجره دريافت نسخه خاص در صورت انتخاب توسط کاربر، تمامي نسخه هاي انتخابي وي در قالب صفحات جداگانه از يک فايل، به پرينتر ارسال مي‌گردد. 6 عدم مشاهده نامه محدوده‌هاي دسترسي غيرمرتبط در جستجو و گزارش‌گيري نامه با اضافه شدن اين امکان کاربران فقط قادر به جستجو و گزارش‌گيري در نامه‌هاي محدوده دسترسي مربوطه مي‌باشند و امکان مشاهده نامه‌هاي محدوده‌هاي دسترسي غيرمرتبط را ندارند. 7 امکان تبديل گروهي پيشنويس با استفاده از اين امکان کاربر قادر است پيشنويس‌ها را به ‌صورت گروهي امضا و تبديل به نامه کند، پنجره wizardپس از عمليات پردازش، وضعيت تبديل يا عدم تبديل شدن پيشنويس‌هاي مذکور را به نامه با ذکر توضيحات (در خصوص خطاهاي مشاهده شده) نمايش مي‌دهد. 8 ارسال درخت پيگيري‌هاي مرتبط به يک سازمان (روش P2P) با اين امکان فقط فرستنده نامه درخت کامل را مي‌بيند و باقي گيرندگان فقط درخت پيگيري زيرشاخه‌هاي مرتبط با خود را به‌صورت کامل مشاهده مي‌کنند. 9 درج درخت پيگيري نامه به صورت Chunkشده در اين امکان درج درخت پيگيري به‌صورت pageبندي شده انجام مي‌گردد. 10 ارسال مجدد فايل croppedشده در هنگام دانلود جهت گير نکردن Packageو Stopنشدن سينک با افزوده شدن اين امکان در صورتيکه Packageهاي در حال سينک در هنگام دانلود دچار خرابي گردد،‌ عيب‌يابي درست در همان زمان انجام مي‌گردد و دانلود مجدد انجام مي‌شود. 11 ارسال Inquiryفايل‌هاي نامه‌ها، پيام‌ها و ... قبل از ارسال فايل به منظور کم حجم شدن Packageارسالي با افزوده شدن اين امکان در صورت تغيير نامه اگر تغيير مربوط به فايل متن نباشد،‌ فايل متن مربوطه ديگر کانديد ارسال نمي‌گردد. 12 تنظيم حجم فايل‌هاي پيوست جهت سينک براي موجوديت‌هاي نامه، پيشنويس و پيام با استفاده از اين امکان حجم فايل‌هاي پيوست جهت سينک براي موجوديت‌هاي نامه، پيشنويس و پيام قابل کنترل خواهد بود. 13 ارسال مجدد Packageدر زمان بروز بعضي از خطاها در هنگام درج اطلاعات (Import)     با افزودن اين امکان در صورت بروز برخي از خطاها در هنگام درج...
این مطلب در وبسایت ict.sbmu.ac.ir منتشر شده است و ‌«لینکـچه» در قبال آن مسئولیتی ندارد.
با استناد به ماده 74 قانون تجارت الکترونیک مصوب 17/10/1382 مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «لینکچه» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.
لینکچه