این صفحه شما را به مطلب زیر هدایت می‌کند:
لینک به صفحه «سیاست‌های تشویقی دانشگاه فرهنگیان برای رتبه‌های برتر کنکور | روزنامه اطلاعات» تا ۴٠ ثانیه دیگر نمایش داده می‌شود.
لطفاً شکیبا باشید...
سیاست‌های تشویقی دانشگاه فرهنگیان برای رتبه‌های برتر کنکور | روزنامه اطلاعات Monday, December 18, 2017 سیاست‌های تشویقی دانشگاه فرهنگیان برای رتبه‌های برتر کنکور سیاست‌های تشویقی دانشگاه فرهنگیان برای رتبه‌های برتر کنکور دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ August 5, 2017 39 سرپرست دانشگاه فرهنگان از اعمال ساست ها تشوق ماد و معنو ان دانشگاه برا جذب رتبه ها برتر کنکور سراسر در دانشگاه فرهنگان خبر داد. دکتر محمود مهرمحمد در گفتگو با اسنا گفت: ان دانشگاه ساست ها و تشوق ها را برا دارندگان رتبه ها دو رقم و سه رقم کنکور در نظر گرفته که بر اساس آن داوطلبان که دانشگاه فرهنگان را به عنوان دانشگاه محل تحصل خود انتخاب کنند از ان تشوق‌ها بهره مند خواهند شد. بر اساس ان ساست به دارندگان رتبه‌ها دو رقم کشور کمک هزنه تحصل به اندازه درصد وجه که طبق قانون از حقوق دانشجو معلمان کسر م شود، اعطا خواهد شد. و تصرح کرد: برا کسان که رتبه ها سه رقم کشور را کسب کرده باشند و دانشگاه فرهنگان را انتخاب کنند نز کمک هزنه تحصل به مزان درصد وجه فوق تعلق م گرد. به عبارت دگر داوطلبان دارا رتبه ها دو رقم کنکور ماهانه حدود هزار تومان و داوطلبان رتبه سه رقم نز مبلغ حدود هزار تومان از طرف دانشگاه فرهنگان کمک هزنه تحصل درافت م‌کنند. سرپرست دانشگاه فرهنگان اعطا کمک هزنه تعمر و تجهزات آموزش و علم را از دگر ساست ها تشوق ان دانشگاه به منظور جذب رتبه ها برتر کنکور عنوان و خاطر نشان کرد: بر اساس ساست‌ها پش بن شده در دانشگاه فرهنگان به دارندگان رتبه ها سه رقم کشور تا سقف ک ملون تومان و رتبه ها دو رقم نز تا سقف دو ملون تومان از طرف دانشگاه فرهنگان به عنوان هده داده خواهد شد. و تاکد کرد: متاسفانه بسار از داوطلبان از امتازات ان دانشگاه اطلاع ندارند در حال که آنها از همان بدو ورود به دانشگاه فرهنگان به استخدام وزارت آموزش و پرورش در م‌آند و نوع تضمن شغل با ورود به حرفه معلم خواهند داشت و در طول دوره تحصل نز علاوه بر درافت حقوق، سنوات تحصل آنها جزء خدمت محسوب م‌شود. روزنامه اطلاعات فهرست
این مطلب در وبسایت www.ettelaat.com منتشر شده است و ‌«لینکـچه» در قبال آن مسئولیتی ندارد.
با استناد به ماده 74 قانون تجارت الکترونیک مصوب 17/10/1382 مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «لینکچه» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.
لینکچه